Pricessbet’e En Az Kaç Para Yatırılır

Princessbet sitesi para transferi işlemleri konusunda, uluslararası piyasada en hareketli, en yeni seçenekli sitelerden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Türkiye pazarında da farklı seçenekler ile para yatırma işleminin yapıldığı, farklı döviz kurları ile para yatırma işleminin yapıldığı, kolay para yatırma, hızlı para yatırma ve güvenli para yatırma işleminin yapıldığı görülmektedir. Belirlenmiş kurallar bulunmak ile birlikte, bu kuralların içerisinde, pricessbet’e  en az kaç para yatırılır? Sorusunun karşılığı da bulunmaktadır. Kullanmayı düşündüğünüz para yatırma seçeneğine göre, farklı parasal değerler karşınıza çıkacaktır.

En Düşük Para Yatırma Miktarı Ne Kadar?

Her sistem için farklı değerlerde ve bazı sistemlerde ortak değerlerde, en düşük para yatırma miktarı ne kadar? Sorusunun karşılığı verilmektedir. Papara ile en az 500 Türk Lirası para yatırılır, kripto paralar ile en az 50 Türk Lirası para yatırılır. Anında havale ile en az 100 Türk Lirası para yatırılır, karekod ile en az 50 Türk Lirası para yatırılır. Astropay ile en az 4 Euro para yatırılır, neteller ile en az 10 Euro para yatırılır. CMT  cüzdan ile en az 50 Türk Lirası para yatırılır, ecopayz ile en az 10 Türk Lirası para yatırılır. Cepbank ile en az 20 Türk Lirası para yatırılır, jeton ile en az 10 Türk Lirası para yatırır, skrill ile en az 5 Euro para yatırılır.

En Düşük Para Yatırma Miktarında Promosyon Alınır mı?

Princessbet sitesinin promosyon kuralları da belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Bir promosyon almak istiyor iseniz, özellik ile yatırım promosyonu almak istiyor iseniz, detayları okumalısınız. Detaylarda yatırmanız gereken minimum para miktarına dikkat etmelisiniz. En düşük para yatırma miktarında promosyon alınır mı? Burada yanlış bilinen bir uygulama bulunmaktadır. En düşük para yatırma miktarı, promosyon alacağınız miktar anlamına gelmemektedir. Astropay ile en düşük 4 Euro para yatırabilirsiniz ancak, astropay yatırım bonusu almanız için yatırmanız gereken minimum para miktarı, 4 Euro olmayacaktır. Bu yüzden promosyon detaylarını okumalısınız.

Princessbet En Az Para Yatırma Miktarı Kullanılmaz İse Ne Olur?

Princessbet’e  en az kaç para yatırılır? Sorusunun karşılığı madde madde sistemlere göre yukarıda verilmiş durumda bulunmaktadır. Peki princessbet en az para yatırma miktarı kullanılmaz ise ne olur? Burada yazılmış miktarların daha alt seviyelerinde bir talimat verirseniz, finansal departman tarafından dikkate alınmaz. Peki paran ne olur? Para çıkan hesaba geri gelecektir. Sanal cüzdanlara ya da elektronik ödemeli kartlara veya banka hesaplarına geri gelecektir. Yani bu hesaplardan, kartlardan ya da sistemlerden para çıkışı olmayacaktır. Finansal departmanın kabul etmesi mümkün değildir.

Yorum yapın