Süperbetin Destek Ekibine Nasıl Ulaşırım

Süperbetin sitesi, müşteri hizmetleri konusunda farklı uygulamaları kullanıma açmış, üyelerin karşısına Türkçe seçeneğinde çıkarmıştır. Sohbet özellikli görüşme imkanlarının yaratıldığı, elektronik posta servisleri ile birlikte, sosyal hesapların aktif olarak kullanıldığı görülmektedir. Bu konuda sitenin herhangi bir bölümünü kullanma konusunda, zaman açısından, tatil günü ya da mesaj günü açısından herhangi bir ayrımın bulunmadığı da dikkat çekmektedir. Bu markayı kullanma konusunda ve canlı destek ekibine ya da müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda, süperbetin destek ekibine nasıl ulaşırım? Sorusunun cevabı, 7 gün 24 saat olacak şekilde verilmiştir.

Süperbetin Elektronik Posta Adresleri

Elektronik posta adresleri üzerinden verilen hizmetler, tek bir adres seçeneğini kapsayacak şekilde gündeme getirilmiştir. Kullanabileceğiniz adres yardım@superbetin.com  olarak belirlenmiştir. Herhangi bir konu hakkında yardım talep edilmesi, görüş ve önerilerin belirtilmesi, site yönetimi ile paylaşılması, şikayet konuların gündeme getirilmesi, belge taleplerinin karşılanması gibi her konuda kullanılacak elektronik posta adresini temsil etmektedir.

Süperbetin Canlı Destek

Süperbetin sitesinin destek ekibi ile görüşebileceğiniz önemli bölümlerden bir tanesi, canlı destek uygulaması olarak hazırlanmıştır. Ana sayfanın sağ alt köşesinde, mavi renkli hazırlanan ve üzerinde müşteri hizmetleri yazan bir buton meydana getirilmiştir. Tek tıklama işlemini yaptığınızda, doğrudan müşteri hizmetleri temsilcisinin sizleri karşıladığını göreceksiniz. Sadece mesajı buraya yazın kısmına iletmek istediğiniz konuyu yazmanız ve gönder tuşuna basmanız yani enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Maksimum 30 saniye içerisinde müşteri hizmetleri sizler ile irtibata geçecektir.

Süperbetin İrtibat Telefon Numaraları

Süperbetin destek ekibine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığında, ayrıca irtibat telefon numaraları uygulamasının yer aldığı da görülmektedir. Telefon ile destek alabilirsiniz. Sitenin içerisinde bulunan bize ulaşın bölümünün içerisinde telefon başlığının altında, 2 farklı numara üzerinden paylaşım yapıldığı görülmektedir. İsterseniz canlı destek hattı ya da elektronik posta hizmetleri dışında doğrudan bu telefon numaralarını arayabilir, aynı konuları, aynı yardım taleplerini hatta şikayet konularını gündeme getirerek, çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Bu numaralar konusunda da yani telefon ile irtibat kurulması konusunda da, diğer bütün alanlarda olduğu gibi, çalışma saatlerimiz şeklindeki bölüm içerisinde, haftanın 7 günü ve 24 saat hizmetinizde şeklinde bir ifadenin kullanıldığı görülmektedir. Yani tatil günü şeklinde bir anlayış ya da mesai saatleri dışında bir anlayış ile karşılaşmadan, sitenin destek ekibi ile her alanda görüşebilirsiniz.

Yorum yapın